Multicar 22 klub - klubovna

KLUBOVNA


O NÁS V MÉDIÍCH

Toulky českou minulostí, Český rozhlas 2, 29.5.2010Záběry z televize o srazu v Potštejně 2008SETKÁNÍ - SRAZY

ROVIŠTĚ 2006
KOLÍN 2007
CHOTĚTICE 2007
POTŠTEJN 2007
LANŠKROUN 2007
ČESKÉ LIBCHAVY 2008
KOLÍN 2008
POTŠTEJN 2008
BOHOUSOVÁ 2008
CAKLE 2008
ČESKÉ LIBCHAVY 2009
KOLÍN 2009
POTŠTEJN 2009
ÚSTÍ NAD ORLICÍ 2009
CAKLE 2009
VOJKOVICE 2009
KOLÍN 2010
KLUBOVNÍ POLITIKA

Tento internetový mezinárodní klub není uzavřenou společností a noví členové jsou velmi vítáni. Stát se členem je velmi jednoduché a prosté všeho papírování. Nutno je mailem adminovi zaslat fotografii své osoby spolu se strojem a něco k tomu: povídání, fotografie - dle možností. Založena je pak karta, která může být libovolně aktualizována prostřednictvím klubovního mailu.

Provoz klubu je nastaven tak, aby se obešel bez členských příspěvků. Výhodou členství je zejména fakt, že vás ostatní lidé kolem tohoto webu budou brát svým způsobem jako známé. Jaksi se tou svojí kartou zosobníte a stanete se jedním ze skupiny, kde se lidé znají a tudíž mají snahu navzájem si pomoci.

Pokud předcházející řádky nejsou motivující, pak mám druhý důvod pro přihlášku. Z webu si každý může stáhnout množství materiálu, kterým přispěli za svoje peníze a čas mnozí členové. Můžete si též prohlédnout na jejich kartách, jak oni sami bojují s poruchami a jak renovují. Je fér, když se na revanš podělíte i vy se svým příběhem o nějaké další multikáře - jiní se rádi podívají na váš stroj a přečtou o vašich radostech a strastech.

Když budete potom psát do fora, do mailu, do inzerce, můžete za svoje jméno napsat "(klub)" a ostatní kamarádi (kteří jsou zde na webu představeni také) pak ihned poznají, že jste jeden z nás.

Chci ještě jednou zdůraznit, že z členství v tomto klubu-neklubu opravdu neplynou žádné závazky. Jedním z hlavních cílů je podívat se na jiné stroje. Multicar 22 klub také existuje v rovině občanského sdružení, jeho název je Multicar 22 klub o.s. Tato platforma je zde proto, aby nás úřady braly více vážně, kdyby se řešily například problémy s přihlašováním vozidel apod. Této teoretické pomoci můžete zkusit využít. Já osobně jsem se v roce 2006 jménem tohoto občanského sdružení angažoval na Ministerstvu dopravy, v Unikontu a ve Zkušebně a pokládám za možné, že vydávání náhradních dokladů lze dnes tak snadno zařídit právě i z důvodu mých tehdejších intervencí.

Znak klubu ke stažení


klubovní znak


předseda klubu, sponzor domény a hostingu
Tomáš


zasloužilý člen, tvůrce webu
Filip

místopředseda
Emil


agitátor
Radek


pověřenec (povereník) pro Slovensko
Marian


zasloužilý člen, sponzor a dodavatel klubovního úboru
Špalda


klubový provianťák
Boban


archivář
Bobešadministrátor
admin(závináč)multicarclub.cz