Standa V

stanislav-vesely23(@)seznam.cz
Bydliště Panská Lhota ( Vysočina )


     Multicaru M22 jsem koupil v listopadu roku 2014 z Onšova cca 80 km od domova od Radka Svobody za 9000 kč . Moje multina byla původně sypač později byla nástavba sundána a byla udělána korba. Má vzadu přidělané dvě louhové baterie. Objevil sem že má čerpadlo na hydrauliku tak později z ní udělám sklopku a má uzávěrku. Na jaře ji dám trochu do kupy a dostane štětcovou modrou metalízu aby vypadala k světu. Budu ji používat na dříví do lesa a okolo domu Prvně jsem ji jel projet ale k mému překvapení nebrzdila o to hůř že to bylo z kopce :D.

     Prvně sem myslel že s ní pojedu po vlastní ose ale po tom zjištění že nebrzdí tak z toho sešlo. Hned majitel zajel pro hlavní brzdový válec a s pan tátem to opravili. Před tím sem spekuloval jak jí dostanu domů. Prvně sem myslel že na podvalu jenže ten sem nesehnal, pak že pojede na avii, ale když jsem zvážil kolik bych dal za přepravu tak jsem se rozhodl že pojedu po vlastní ose. Když sem to říkal majitelovi tak kroutil hlavou a říkal že by si na to netroufl. Ale měl sem prostě svoji hlavu a nikdo se mnou nehnul.

     Před odvozem sem si vyřídil pojištění. Cesta trvala cca 3.5 hodiny a spousta zážitků. Průběžně budu přidávat další fotky.
 

Rok 2015

 Jak sem říkal Mulča dostala modrou štětcovou metalízu a ještě nějaký drobnosti . Dále sem odstranil vzadu louhový baterky a dal dozadu závaží a přidělal blatníky . Ještě nějaký úpravy zamýšlím, ale jestli je uskutečním to ještě netuším.

standav9 standav10 standav11