Míra V

mir.vrba(@)seznam.czMulču jsem koupil v roce 2012, aby mi sloužila kolem baráku. Narazil jsem na ni náhodou, je to třístranka. Až potom, co jsem ji pořídil, zjistil jsem, že je po republice hromada „bláznů“ co těmto parádním strojům propadli. I já jsem jí propadl. Je na práci, ne na parádu, postupně ji vylepšuji. Podložil jsem přední nápravu, aby se mi dopředu vešly kola 6,5x16 s šípovým vzorem. Od té doby už jsem nikdy neměl problém s předním malým nájezdovým úhlem. Přejede všechno. Víc se ale naklání a je potřeba jezdit s rozumem.

Video jak se mulče daří při vožení dříví z lesa je zde: http://www.youtube.com/watch?v=ABGjZypx-RQ

Ještě mně čeká výměna zadní nápravy za nápravu s uzávěrkou a také přestavba na 4x4. Díly mám už posháněné a už jen čas. Vypadá to, že snad některou z příštích, tuhých zim by to mohlo klapnout. Také mně nebaví se dřít a proto nyní vymýšlím jak udělat na Mulču hydraulickou ruku, snad to klapne.


Rok 2014

     Jelikož "komu se nelení, tomu se zelení", pořídil jsem si další zelenou krásku. Tuhle žabičku jsou koupil včetně papírů. Je to původem žebřík, který byl přestavěný na jednostrannou sklopku na ruční sklápění. Žebřík jsem už sehnal, ale ještě zabere hodně práce než ho budu moct namontovat. Fotky mulči jsou z hippies výpravy na 1. Máj.