Aleš (ALEXV)
Ales.Votava@seznam.cz

Zdravím všechny příznivce těchto krásných strojů. Zhruba asi před rokem jsem se začal pohlížet po nějakém stroji, který by nahradil stávající traktor domácí výroby s vlekem, který nemá možnost sklopení nákladu. Po prohlížení inzerátů a nakonec i shlédnutí vašich internetových stránek o multikáře typu M22 bylo rozhodnuto. Začal jsem prohlížet všechny možné inzeráty a cestovat po různých částech republiky s cílem sehnat něco rozumného v poměru stav-cena. Po dlouhém hledání jsem narazil na krásnou červenou mulču-dempr zdejšího člena p.Šípka, zavolal jsem leč byla již zamluvená a já jsem zarmoucen věřil, že kupec přede mnou ji nevezme, ale opak byl pravdou a já jsem opět začal tam kde jsem skončil.

Tímto chci ale poděkovat p.Šípkovi za cenné informace ohledně nákupu a opravy mého budoucího stroje. Projel jsem 5-6 multikár, ale vzhledem k stavu v ceně jsem již přestal doufat, že koupím mulču se sklápěčkou, která bude mít slušný motor a rozumnou cenu. 

Pak jsem narazil na inzerát, jel se podívat a konečně to vyšlo, mulčastála v suchu a po vypuštění staré nafty se nám podařilo ji natočit. Běžela pěkně na oba válce, sklápěla a cena byla také přijatelná. Sehnal jsem odvoz a už stála doma na dvorku. Teď, po třech týdnech koupání se v naftě, šmíru, tech.benzínu a jiných dobrotách to konečně vypadá, že bude jakž takž provozu schopná. 

Chystám se na zimu ji rozebrat a opatřit jí nový lak a opravit prohnilá místa na kabině. Díky těmto stránkám mám TP a povinné ručení u ČPP za 133,-Kč.

S pozdravem,
Votava Aleš alias ALEXV
Veltrusy,okr.Mělník.